piątek, 3 stycznia 2014

The Versatile Blogger Award - Siedem faktów z życia Karolci

Wiem Gosiu, długo czekałaś na tego posta, już jestem i odpowiadam na Twoje wyróżnienie. Jeszcze raz dziękuję Ci za miłą niespodziankę, a Was zapraszam do Mamelkowa skąd pewnego dnia otrzymałam miłą informację. 

I know Gosia You're still waiting for this post, here is my respond. Once again thank You for a pleasant surprise You gave me one day. Now I can invite You to Mamelkowo.

O Karolci słów kilka:
1. Inspiracja - od pojawienia się mojej córci zaczęła się moja przygoda z blogowaniem - to właśnie z myślą o niej powstały dekoracje, na których widok Edyta (moja szwagierka) powiedziała, że powinnam pokazać to innym ... i tak jestem już z Wami od 6 miesięcy

2. Uzależnienie - nie mogłabym żyć bez ciasta drożdżowego :P

3. Życie zawodowe - z wykształcenia jestem Biotechnologiem i Metrologiem, a na co dzień laborantką - skąd we mnie zacięcie artystyczne - traf chciał, że odziedziczyłam talenty obu rodów (i po mamie i po tacie)

4. Wyznanie - jako dziecko śpiewałam w scholi, jako licealistka w szkolnym chórze, jako studentka w hospicjum, jako mama śpiewam w domu :) muzyka jest ze mną od zawsze

5. Czasy szkolne - nigdy nie lubiłam lekcji w-f, po których zawsze byłam czerwona jak buraczek (takie geny :))

6. Szara codzienność - zawsze, ale to zawsze robię pięć rzeczy na raz czy to sprzątanie czy gotowanie czy tworzenie

7. Hierarchia - nie umiem odpoczywać kiedy wokoło jest bałagan - więc najpierw sprzątanie, a później wylegiwanie się 

Moje wyróżnienie wędruje do trzech Cudownych Babeczek z ADDICTED TO CRAFTS - tak wyróżnienie jedno, ale takie, że mogłoby wystarczyć za więcej niż te siedem, którymi powinnam obdarować.

Couple facts about Karolina:

1. Inspirationmy adventure with blogging began from the appearance of my daugther in my life - then I created decorations and heard from Edith ( my sister in law ) that I should show it to others ... and here I am still with You from 6 months

2. Addiction - I couldn't live without yeast dough : P

3. Professional life - I've studied Biotechnology and Metrology in Chemistry, now I work in a laboratory - how is it possible I'm also an artist? - I'm lucky because both my families are talented

4. Music - as a child I sang in the choir, as a high school student in the school choir, as a student in a hospice , as a mom I sing at home :) music is always with me

5. School days - I hated PE lessons , after which I was always as red as a beet (all because of my genes :))

6. Everyday life - I always, always do five things at once whether cleaning or cooking or creating

7. Hierarchy - I can not relax when mess is around me - so first cleaning , after that relaxing

My award goes to three Wonder Women from ADDICTED TO CRAFTS - only one award, it's because it could be enough for more than seven, I should nominate.

8 komentarzy:

 1. Dzięki serdeczne za wyróżnienie:)
  Wyobraź sobie, że my też na scholę uczęszczałyśmy:D Ale raczej dzięki litościwemu jej opiekunowi, niż naszym wokalnym talentom. Nigdzie więcej już nie chcieli, żebyśmy śpiewały:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja odkryłam swoje prawdziwe możliwości mając 21 lat - szłam wtedy do Częstochowy - cudowny czas; być może za szybko się poddałyście ;)

   Usuń
 2. Tak, tak doczekałam się:)) Mnie też najbardziej zaintrygowało Twoje śpiewanie - jak widać, talentów masz całkiem sporo!!! Pozdrawiam cieplutko i dziękuję, że przyjęłaś wyróżnienie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja też mam tak, że robię kilka rzeczy naraz... czasem brakuje już rąk :)
  pozdrawiam i życzę dużo szczęścia w Nowym Roki:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. i Tobie również wszystkiego najlepszego i oby rąk Ci starczyło na te wszystkie Twoje cudeńka :) pozdrawiam

   Usuń
 4. Punkt 5,6 i 7 - U mnie dokładnie tak samo ! :)
  Gorzej ze śpiewaniem...........:)

  A.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ja numerek 6 uznaję zdecydowanie za coś co mnie we mnie samej irytuje najbardziej, ale taka już jestem i cóż widzę, że nie ja jedna :)
   witam Cię serdecznie :)

   Usuń

A mówią że podglądactwo to zły nawyk - Drogi Czytelniku dziękuję za to, że podglądasz to co tworzę

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...